Сряда, 22.11.2017, 01:01
Приветствую Вас Гост | RSS

 Трето основно училище "Петко Рачов Славейков"  гр. Търговище

Статистика

Общо онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Преподаватели

 

Анета Иванова Куманова - Директор

Марин Любомиров Николов - ЗДАСД
Даниела Кръстева Илиева-Димова -  главен учител

*** НАЧАЛЕН ЕТАП ***
Росица Михайлова Панова - старши учител - кл. р-л 1.а кл.
Елена Иванова Цонева - старши учител - кл. р-л 1.б кл.
Снежана Добрева Радева - старши учител - кл. р-л 2.а кл.
Ваня Русева Христова - старши учител - кл. р-л 2.б кл.
Аглика Николаева Колева-Василева - старши учител - кл. р-л 3.а кл.
Марияна Георгиева Боянова - старши учител - кл. р-л 3.б кл.
Ангелина Ангелова Панайотова - старши учител - кл. р-л 4.а кл. 
Зоя Петрова Дафинова - старши учител - кл. р-л 4.б кл.                
Снежана Добрева Радева - старши учител - кл. р-л 1.а кл.
Христо Стойнев Харалампиев - старши учител ФВС
 
*** ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП ***
Искра Борисова Драгнева - старши учител български език - кл. р-л 7.а кл.
Мария Иванова Иванова - младши учител български език - кл. р-л 6.а кл.
Цанка Димитрова Георгиева - старши учител английски език
Надежда Стоилова Георгиева - старши учител математика и ИТ - кл. р-л 8.б кл.
Цветелина Давидкова Владимирова - старши учител математика и ИТ- кл. р-л 5.б кл.
Валентина Димитрова Христова - старши учител биология и ЗО - кл. р-л 5.а кл.
Георги Кръстев Николов - старши учител история и география - кл. р-л 7.б кл.
Стойна Митова Кичукова - младши учител музика
Валентина Бонева Костадинова - старши учител изобразително изкуство- кл. р-л 6.б кл.
Грета Николова Христова - старши учител ФВС - кл. р-л 8.а кл.
 
*** УЧИТЕЛИ В ГРУПИ ЗА ЦЕЛОДНЕВНА ОРГАНИЗАЦИЯ ***
Камен Стефанов Драганов - старши учител в ГЦО - 1.а кл.
Нурай Хюсеинова Хатиб - учител в ГЦО - 1.б кл.
Кремена Люблянова Вълчева - старши учител в ГЦО - 2.а и 3.а кл.
Ваня Пенчева Велинова - старши учител в ГЦО - 2.б и 3.а кл.
Сабие Сабриева Мустафова - учител ГЦО - 3.б и 4.а кл.
Красимир Станимиров Стоилов - старши учител в ГЦО - 3.б и 4.б кл.
Донка Димитрова Тотева - старши учител в ГЦО - 5. кл.
Джанан Хамзова Джезаирова - старши учител в ГЦО - 6. кл.
Иван Николов Тодоров - старши учител в ГЦО - 7. кл.
Живко Иванов Андонов - старши възпитател - 8. кл.
 
*** РЕСУРСНИ УЧИТЕЛИ ***
Албена Стефанова Георгиева - психолог
Петя Йорданова Владева - логопед
Цветанка Благоева Петрова - ресурсен учител
Наталия Стефанова Миланова - ресурсен учител
Радка Петкова Николова - ресурсен учител

 
Вход на сайт
Търсене
Календар
«  Ноември 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Полезни връзки


  • Copyright MyCorp © 2017
    Создать бесплатный сайт с uCoz